• Wpisów: 13
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 318 dni temu, 16:55
  • Licznik odwiedzin: 925 / 345 dni
 
shiel
 
Lycande: Z każdym dniem coraz bardziej nie lubię tego miasta... nie dość, że jest ponure to na dodatek nie ma gdzie iść. Ile razy można jezdzić do Manu, Galerii czy łazic do tego samego parku... w kinach nic nie ma ciekawego a o pracy jakielkowiek moge sobie tylko pomarzyć..  bo kto chce osobe po technikum fotograficznym. Chyba tylko na produkcje sie nadaje -_- i tutaj tez powstaja schody :/ po taka praca jest tylko na 3 zmiany badz 4 brygady... a jak znajdzie sie na 2 zmiany to gunwo takie ze na prawde... czy tylko mi sie wydaje czy miasto z Deszczowej piosenki Comy zchodzi na złą drogę ? Nie widze swojej przyszłości w nim. Mam w planach je opuścić na rzecz mniejszego miasteczka bliższego jakiś lasów i mniejszego ruchu ulicznego. Przyznam szczerze, że aktualnie boje sie wychodzić na przejścia dla pieszych bez świateł, bo już nie raz na takim mnie prawie rozjechali. Ogolnie staram sie zachowywać nawiększą ostrożność ale niektórzy kierowcy są w stanie rozjechać człowieka na pasach aby być te 2 minuty wcześniej u celu... Chyba nie na tym rzecz polega... ale cóż ja się znam zwykły szary pieszy bez prawka.
Odliczam miesiące i dni do momentu opuszczenia miasta, bo tylko jedna rzecz mnie tutaj trzyma a dokladniej egzamin. Nie mam tutaj ani znajomych ani nikogo bliskiego... z rodzicami juz kilka miesiecy nie mieszkam a nie mialam nigdy z nimi jakiego epic kontaktu. Przyjezdzam do nich raz na miesiac albo rzadziej. Taki moj żywot w tym miescie.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
  •  
     
    Jeżeli dobrze skojarzyłam miasto to mam okazję bywać tam w delegacji :) na mnie akurat wywarło pozytywne wrażenie, ale nie moglabym w nim mieszkać. Praca zawsze jakaś się znajdzie, a na tą lepsza zazwyczaj trzeba trochę poczekać :)